| Geo_4096 a întrebat:

Credeti ca rujurile au un farmec aparte pentru sexul opus? Argumentati.

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Eu stiam ca psihologic nu au! Chestia cu rujul si toate chestiile de make-up sunt folosite[inconstient de cele mai multe ori] de fete pentru a se "razboi" cu alte fete. Din cate am citit, si din ce ne-a spus si o profesoara, baietii nu prefera fetele cu ruj.

| PisyKiss a răspuns:

Daca esti fata desigur! Fiindca ele iti fac buzele sa straluceasca, si iti schimba putin aspectul.Eu nu ma dau des cu ruj, doar la vreo petrecere sau banchet, insa prietena mea se da mereu!