| LuvingSe7en a întrebat:

Credeti ca Sala este buna? As vrea sa fac o luna de sala. oare se poate slabi?
Sau mai bine spus km cat se poate slabi la sala intr'o luna?
Plz raspuns!

2 răspunsuri:
| MonkeY a răspuns:

Pai depinde de varsta de cate kg ai de cat de tare muncesti la sala
daca ai vointa se poate dar ai grija ce mananci degeaba tragi de fiare toata ziua si acasa bagi grasimi la 10 seara ca nu meritaa maninca multe fructe legume, carne si bea multa apaa

| Mady_1319 a răspuns:

Da rezultatul se vede dar nu face sala ca daca te lasi de ea, o sa te deformezi asa a patit prietena mea, sau daca faci sala sa continui nu dupa o luna sa nu te mai duci. pahappy