| Andreea_6692 a întrebat:

Ce metode imi recomandati pentru. a slabi?
cam intr'o luna...

8 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Sportul e ff necesar
sa nu incerci sa slabesti infometandu-te niciodata
trebuie sa mananci intratat incat sa nu te saturi niciodata la masa
portia si atat
paine mai putin si multe lichide

| BlueBird a răspuns:

Pai nu mai manca ciocolata snacksuri chipsuri sau orice dulce carne cam de doua ori pe saptamana mai mutle fructe cereale si lapte ptr ca contine calciu care intareste oasele si este bun prt par . Incearca sa alergi cateva ture pe zi prima zi vreo 2 dupa 3 terptat . Fa abdomene sau diferite ex ptr musculatura picoareleor sau muschii abdomenului etc . Bafta ! :* Tre sa ai rabdare si vointa :* !

| porto89 a răspuns:

Eu cred ca intr-o luna doar heroina te-ar ajuta! ceea ce nu recomand desigur

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Fa sport.Nu manca dulciuri. Evita sa mananci sarat.Mananca fructe.Nu manca dupa 6.

| buzedulci a răspuns:

Eu am slabit intr-o luna 8 kg.cu o dieta bazata pe grasime animala ...sunt anumite alimente strict interzise, in aceasta dieta, si unele obligatorii... daca vrei mai multe detalii, lasa-mi un mesaj pe privat

| paco_8719 a răspuns:

Depinde cati ani ai...sexu ii o metoda foarte eficienta de a slabi...big grin

| Alexandru_2428 a răspuns:

Salut, depinde cat vrei sa slabesti. Dar iti poti calcula cu aproximatie necesarul zilnic de calorii si poti incerca sa mananci cu vreo 4-600calorii mai putin decat ai nevoie. La asta mai poti adauga cateva exercitii fizice pe care le poti face cu usurinta. Gasesti aici: http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY si aici: http://www.bodyrock.tv/ - 8 mins abs le faci in fiecare zi, la inceput poate o sa ti se pare greu, dar vei reusi.

| pysik a răspuns:

Salawinking adica sport:*