| Adryana98 a întrebat:

Credeti ca zicala,, In viata daca cauti bine vei gasi bine iar daca cauti rau vei gasi rau. Iar in viata intotdeauna gasesti ceea cea cauti.,, este adevarata? Comentati pe baza ei. Funda pentru cel mai frumos comentariu.

2 răspunsuri:
| GiAnca a răspuns:

Este adevarata.Se mai bazeaza si pe zicala ''Bine faci, bine gasesti''. Daca esti pozitiv tot timpul, faci lucruri bune si iti vezi de treaba ta toti din jurul tau se vor comporta la fel, iar daca vrei sa faci rau si sa dai si altora energiile tale negative cu siguranta ca numai rele se pot intampla in jurul tau.

| ɴιcoleтα a răspuns:

Daca ai sa cauti unde trebuie.