| Loredana96 a întrebat:

Credeti in dragoste, relatie la distanta?

3 răspunsuri:
| FinettiMlk a răspuns:

Sa zicem ca da. Unii spun ca nu e bine sa ai o relatie la distanta, pai relatiile la distanta se bazeaza pe incredere, si daca nu ai incredere in aceea persoana. atunci oh go on

| Ghita_Sergiu_1986 a răspuns:

DA, eu cred in ea, problema este daca u crezi in ceva real sau doar in ce iti doresti sa fie, cel mai mare dusman al relatiei la distanta este increderea-neincrederea. Grija mare cu ea, ca s-ar putea sa iti alunge linistea o lunga perioada de timp

| ArmyY a răspuns:

Eu nu prea cred pentru ca 99% din aceste a nu se tremina cu bine