| Rowanna09 a întrebat:

Credeti in fantome/strigoi? big grin Daca da >argumentati

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Aiurea...cred, in tot ce vad si pipai.

| Fiction a răspuns:

Numai dupa ce le vad la tv laughing vorbesc serios, dar tot imi place sa ma uit in special la mesaje de dincolo big grin

| kate_3254 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre fantome/strogoi dar cu siguranta cred in energii negative si pozitive.

| Diana_3108 a răspuns:

Fantome:-lpai nu stiu ce sa zic.asa la tv nu le cred dar nu stiu de ce in fiecare seara nu pot adormi ca mi`e fricarolling on the floor
adica imi trebuie neaparat lumina ca eu nu pot adormi fara[-x
totusi imi place sa ma uit la filme cu fantome\dancing