| Katerrine a întrebat:

Credeti in supranatural? Daca vrei, spuneti si de ce big grin

5 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Supranaturalul există! Sunt vorba despre cei care fac pact cu diavolul! Uită-te la Criss Angel! El este o dovadă in carne si oase! Fantomele da. Dacă nu ai trăit nici-o experienţa cu ele nu înseamnă că nu există! Şi nici nu cred că ţi-ai dorii! Ele sunt acea fărâmiţă ce mai rămâne din noi, de asemenea există cele rele, demoni, cei ce îl urmeaza pe satana. Cum îngerii îl urmeaza pe Dumnezeu, demonii pe satana.
îti recomand să te uiţi pe youtube la Criss Angel, minuni! Ceva imposibil, dar real!
Daca vrei sa te îndrepţi spre diavol îti recomand să te uiţi la demascarea industriei muzicale, unde Rihanna si Eminem, dau exemplu pe cei mai cunoscuţi, in video-urile respective, dovedesc că au făcut pact cu diavolul. Demascarea industriei muzicale are 11 părţi. "Demascarea industriei muzicale" aşa trebuie să scrii la youtube.

| Katerrine explică (pentru croissant):

Da, sunt un fan Criss Angel. Mersi de raspuns big grin

| DedeeAndreea a răspuns:

Nu exista asa ceva!

| FuckSchool a răspuns:

Paii eu una nici nu cred, dar nici nu pot spune ca nu cred. Sunt pe undeva pe la mijloc happy.

| Batistuță a răspuns:

Sinceră să fiu : cred. Dar depinde la ce te referi când spui supranatural : eu cred în acei trimiși ai diavolului; îngeri și minuni. Până la urmă pe timpul lui Iisus se întâmplau multe lucruri stranii așa că eu cred.