| âηgeℓ a întrebat:

Credeti in vise? oare visele se pot indeplini?

13 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Se spune ca daca ai un vis dimineata se implineste.

| mona a răspuns:

Sunt vise in care cred si ma pun pe ganduri, de indeplinit acum nu stiu la mine tot invers e

| Ralluca25 a răspuns:

Dacă ai un vis în care vrei o mașina sau haine foarte tari se pot indeplini dacă ai foarte multi bani dacă nu... nu laughing) eu una nu cred in vise că niciodata nu se vor indeplini de aia sunt vise laughing)

| DiaNa357 a răspuns:

Buna.
E cam ciudat sa spui ca, crezi in vise.
Daca Dumnezeu vrea sa ti le inplineasca crede-ma ca ele sigur se vor implini.
Orice vis se poate indeplini daca stii cum sa ajungi la el.

| Bubuu a răspuns:

Dacă într.adevăr crezi în ele, se pot îndeplini.Acuma nu te gândi că dacă vrei să devi milionară şi stai în pat şi leneveşti îţi poate bătea norocul la uşă...

| LiveYourLife a răspuns:

Da cred in vise doar cateodata
si da pot deveni realitate daca contribui si tu la realizarea acelui vis si trebuie sa-ti doresti din tot sufletul tau sa se indeplineascawinking

| RenataAlesya a răspuns:

Da...visele se indeplinesc! Dar invers decat visam.

Colega mea a visat ca o asculta la mate si ca nu stie nimic...a 2-a zi a ascultat-o si a luat 9.

Eu am visat ca vorbesc cu un baiat pe mess si ca eu incep convorbirea, adica ca eu il intreb de vorba dar s-a intamplat sa vorbesc cu el dar el m-a intrebat de vorba!

| Cici_6929 a răspuns:

Sigur ca da in fine depinde de vis

| tequillaXd a răspuns:

Sincer,unele vise se pot indeplini si se numesc premunitii, dar altele exprima conceptia mintii si nimic mai mult

| AskLex a răspuns:

DA cred in vise dar pana acum nu mii sa implinit nici unul. deci inca astept :d :d daca crezi in vise crezi si in tine.sti ca o sa poti sa faci asta.adika visul tau. big grin :d

| Adita1988 a răspuns:

Da, se pot indeplini happy

| Marylin a răspuns:

Cred ca chiar daca uneori se indeplinesc di alteori nu, e frumos sa crezi in vise.