| qLoveSmileღ a întrebat:

Voi credeti in vise? Adica... credeti ca se vor indeplini?; x

Răspuns Câştigător
| OanaBlueEyes a răspuns:

Visele se pot indeplini. Dar asta depinde numai de tine, cat de mult lupti pentru visul tau, cat de mult iti doresti ca el sa se indeplineasca si ce faci tu pentru asta.winking Deasemenea sunt si vise care oricat ti-ai dori...nu se indeplinescsad. Dar asta este viata...nu avem ce face. happy Dar eu sper ca sa-ti indeplinesti visele asa cum iti doresti; x; x

4 răspunsuri:
| PokemonPew a răspuns:

Mama mea cand eram mica a visat ca pot vorbi, sa fiu desteapta, si sa fiu cuminte, si visul s-a implinit. Eu cred cateodata in vise ca se pot implini. sper ca te am ajutat. funda?

| Amelii a răspuns:

Pai,eu cred cam 80%. Eu in august am olimpiada nationala la stiinte, cea ce inseamna ca trebuie sa invat extrem de mult.Dar sper sa ma califiic in lotul international.E visul meu, si e posibil daca si eu muncesc pentru el.

| IF45e a răspuns:

Am avut multe vise si unele sau indeplinithappy altele nusad. Deci cred.

| Frunziix3 a răspuns:

Nu! Eu nu cred.Pentru ca ori cat de frumoase or fi...tot nu se indeplinesc.Am visat ceva incredibil de frumos si nu s-a intamplat.Crede-ma!