| Minkeeeee a întrebat:

Cremele cu extract de melc ajuta la tratarea semnelor lasate de cosuri? Am probleme cu tenul gras, am incercat Zynerit si mi-au disparut o mare parte din cosuri, mai ales cele dureroase. Insa cand mi-au aparut prima data cosuri am inceput sa le sparg si acum chiar daca la atingere nu se simte nimic se vad foarte urat niste puncte rosii pe frunte si sunt destul de multe. Deci o crema cu extract de melc m'ar putea ajuta? Sau am auzit ca vitamina E e buna. Ce sa aleg? Sau aveti idei cu ce as putea scapa de ele? Va rog mult helpppp :X vreau sa scap cat mai repede de ele nu le mai suport... vreau si eu un ten sanatos sad

1 răspuns:
| Lov3m3islittle a răspuns:

E foarte buna crema de melci.chiar daca te ustura la buzunar cunosc pe cineva care a folosit-o si a ajutat-o multwinking