| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac in excursie? E o simpla excursie dar vreau sa fiu remarcata de un baiat. straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aşa cum te simţi în largul tău. Vei impresiona prin gesturi şi zâmbet, nu neeapărat prin haine. Vei impresiona prin felul tău de-a fi, prin naturaleţe şi simplitate.

1 răspuns:
| AlleSss a răspuns:

Bună. Nu te poți remarca prin haine straight face
Eu te sfătuiesc să te îmbraci în ceva gen blugi, tricou [ mai larg love struck ]şi ..depinde şi de vremea de afară laughing
Oricum, să te îmbraci cât de cât "elegant", dar nu foarte "ieșit din comun".
Baftă!:3