| Beccaaa a întrebat:

Cum as putea sa ma apropii de un baiat intr-o excursie?
Funda

Răspuns Câştigător
| Robieski a răspuns:

Buna! Am citit in alta intrebare pusa de tine ca ai 13 ani (multi inaintewinking ). Eu am 15 si o sa-ti spun niste sfaturi la ceea ce ar trebui sa faci si ce sa nu faci pentru a te apropia de un baiat.
1. Nu-l urmari peste tot unde merge mai ales daca vorbeste cu o alta fata
2. In caz ca se joaca pe telefon sau pe tableta intreaba.l ce se joaca iar daca asculta muzica intreaba-l ce asculta (da nu-l stresa cu intrebarile mai ales daca iti raspunde sec si nu iti acorda atentie)
3. Daca vezi ca se plictiseste intreaba-l ce a mai facut sau lucruri mici care duc la discutii interesante happy! dar varianta aceasta este doar daca il cunosti (esti din clasa cu el, va mai vedeti mai des)! daca e un baiat din alta clasa sau despre cineva mai indepartat fa cunostinta cu el si apoi intreaba-l ce a mai facut;-)
Nu vreau funda ineaparat dar sper sa iti fie raspunsul meu de folos happy