| alessia a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac la sfarsit de an scolar?thinking nu vreau de exemplu rochii de mers la banchet, de nunta. vreau ceva totusi deosebit, dar in acelasi timp elegant.si nu foarte sofisticat.happy

3 răspunsuri:
| alessia explică:

Naspa raspuns.si logic ca de damalaughing

| UatDăFac a răspuns:

Http://www.suddenlydarling.com/my-darling-outfit-bloom-over-gloom.html
Asta mi se pare mai eleganta :) [umbrela nu cred ca o iei no?]
sau asta http://www.suddenlydarling.com/my-darling-outfit-simply-silk.html

Ai spus ca nu vrei rochii deci.:) Eu zic ca astea sunt perfecte :)

| ShaDoW11 a răspuns:

Un tricou, o fustita si niste pantofi de dama tongue