| Alecsandraa29 a întrebat:

Cu ce m-as putea imbraca la petrecerea de Craciun de la scoala, mai ales daca vreau sa impresionez pe cineva :d? Dau funda :*! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Bemineever a răspuns:

Poi,trebuie neaparat sa te imbraci cu ceva rosu sau verde! Fii o craciunita un pic sexy(mai ales daca vrei sa impresionezi pe cineva)Cum ar fi:Niste colanti negri(sau pantaloni negri,nu conteaza, ceva sa fie mulat), o bluza rosie sau verde lunga sau rochie(daca ai sub model de tricotaj)...Cizmele trebuie sa fie inalte si cu ceva pufos pe ele.(un secret:nu stiu cum arati sau genul, dar daca ai sanii mici ia-ti un sutien cu burete)Parul poti sa ti-l indrepti cu placa si sa-ti faci 4 bucle cu ondulatorul! La make-up trebuie sa pui:un rimel black pentru alungire,un fard rosu,verde,un pic negru sau nuante apropiate de culorile astea; un gloss rosu(nu grena,exclus)sau transparent cu tendinte de roz(daca esti adepta unui look natural). Unghiile:daca ai talent la desen(sau daca nu gaseste pe cineva care are)fa-ti unghiile rosii(sau verzi)si cu model de vasc sau motiv de craciun(verde daca ai unghiile rosii sau rosu daca ai unghiile verzi). Modelul de pe unghii ti-l poti face cu scobitoarea sau cu o pensula speciala! Bafta la o alegere perfecta,o party superba iti doresc si sper sa impresionezi, nu, sa faci furori in acel baiat!:*Merry Christmas!

3 răspunsuri:
| CaleMercury14 a răspuns:

Imbraca ceea cu nu ai mai imbracat la scoala>>imbraca o rochita eleganta si fa un machiaj de seara usor

| 4drian a răspuns:

Cadru medical. mai ales ca lui i se poate face rau.
Have fun

| Dimineata a răspuns:

-Eu ti'as sugera o bluza lunga (pullover) pana sub fund pote sa fie pe corp sau mai larg depinde cum da mai bine imbracat, uite si o paza :
http://www.helline.fr/......uct-ShopID

-Adaugi ciorapi negri ca piciorul ( grosi sau subtiri, dar daca vrei sa impresionezi pe cineva alege'i pe cei subtiri)

-Ghete, uite o poza:
http://www.ilpasso.ro/ro/ghete-dama-grej-ezs06/331
(ador modelul de ghete, sper ca si tie )

-si ca geaca un sacou mai elegant si putin mai gros :
http://www.avantaje.ro/Frumusete-moda/Moda-shopping/Sacou-Debenhams-1462137
sau
http://www.secretelefetelor.ro/2010/09/07/sacou-zara-2010/

Sper ca te'am ajutat!