| DTralala a întrebat:

Buna all!

Am si niste intrebari: 1. Ce se mai poarta iarna aceasta?
2.Cu ce ma pot imbraca de Craciun {la moda}
3. Ce pot purta de revelion?{merg la munte, iar petrecerea va fi pe partie }

Multumesc anticipat :*!

Răspuns Câştigător
| acris a răspuns:

Se poarta ceea ce iti sta bine tie atitudinea conteaza foarte mult poate fii la moda sau nu daca nu iti sta bine degeaba. cumpara-ti ce iti place si poarta-l cu atitudine care cateodata este mai importanta decat vreo haina de la gucci

3 răspunsuri:
| LauRaa_3855 a răspuns:

1.Paltoane colorate
2. In ce te simti cel mai bine
3. In haine foarte groase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna asta se poarta fustele mini.cu ce ti-ama spus mai devreme.cu ce-ti recomanda alpinisti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce iarna este asa de scurta?