| radioboy a întrebat:

Cu ce pot sa SCOT un imprimeu de pe un tricou/sau materal? stiu ca era o metoda cu fierul de calcat dar u mai stiu cum se procedeaza... sad ma ajuta cineva big grin funda!big grin

1 răspuns:
| mary4048 a răspuns:

Coala alba de hartie peste imprimeu si trecut cu fierul de calcat fierbinte.Asa se scoate si guma de mestecat de pe material.Acum depinde si de tipul de vopsea folosita la imprimat, cat si de marimea si culoarea pe care acesta le are! Sper sa-ti mearga!