| LoveForShania a întrebat:

Cu ce program isi editeaza unii pozele de pare totul atat de perfect? : http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/......3628_n.jpg

Nu e photoshop, pentru ca am vazut la multe persoane pe facebook si photoshop'ul intreg nu se gaseste online ci doar daca il cumperi si costa ceva mai mult. [ din cate stiu ]

Funda.

Răspuns Câştigător
| Angelofdemon a răspuns:

Photo scape. poti sa faci pozele asa. chiar foarte bine. Daca vrei sa te invat lasa-mi id-ul pe privat. happy si eu imi fac pozele asa.:*
O seara frumoasa.

1 răspuns: