| DaNtE a întrebat:

Cu ce program pot scoate vocea de pe o melodie, adica sa se auda doar fundalul?

Răspuns Câştigător
| Cristi_1137 a răspuns:

Music Morpher Gold edition, il gasesti pe net cu tot cu serial+tutoriale, e bun, Funda Pls?

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Nu cred că există aşa ceva, dar pe YouTube poţi scrie numele melodiei şi la sfârşit scrii ''instrumental'', iar apoi există diferite site-uri de YouTube Converter şi poţi descărca doar instrumentala, uite-l pe ăsta de exemplu: http://www.listentoyoutube.com/.

| Piuliță a răspuns:

Karaoke

| NykuMjFan a răspuns:

Buna sau... ma rog, sal, daca esti baiat
sunt destule programe, dar iti recomand YouTube :), scrii numele melodiei urmat de instrumental version, sau fara version. Dupa ce gasesti melodia instrumental sa iti placa si vrei sa o iei, intra pe http://listentoyoutube.com/ copiezi linkul videoului cu melodia, ii dai paste pe site, dai go, astepti sa se converteasca si dai download. Ti se va downloada in format.mp3
ai de ales intre HighQuality si StandardQuality, dar iti recomanda standard caci la high face fite.
Funda?