| Strongman a întrebat:

As vrea sa stiu un program care scoate vocea dintr-o melodie? Ofer funda

3 răspunsuri:
| FreeStyle_6834 a răspuns:

Am cautat si eu o vreme dar degeaba, nu este asa programa care scoate curat glasul, chiar daca sunt citeva, dupa ce scoti glasul calitatea piesei e super proasta, unica solutie, rogi pe cineva sa-ti faca negativul!

| alexutu001 a răspuns:

Salut, incearca cu virtualdj sau atomix mp3, daca nu te descurci sunt cateva tutoriale pe youtubehappy... numai bine

| Piticaaa a răspuns:

Virtual Dj, este usor de folosit, dar nu acopera in totalitate vocea. Altceva nu stiu, sorrysad