| bikedavid a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac de balul bobocilor.ma gandeam la jeans sau pantaloni cu camasa si un sacou peste sport si cu tenesi. voi cu ce v-ati imbracat bal... dati-mi alte idei "la moda".

1 răspuns:
| DraIneR a răspuns:

Balul bobocilor. Daca esti unul dintre indivizii care adora a modul extrem astfel de evenimente.I-ati niste tenesi, blugi, un tricou big grin Doar nu te duci la nunta.Eu una cand am fost boboaca m-am imbracat in rochie laughing Nu a meritat. Imbulzeala, cald etc. Baietii erau imbracati simplist dar totusi interesant de privit. Poti sa te duci si in trenning (glumesc) Daca nu esti pe scena nu o sa-i pese nimanui laughing