| adytzaPtk a întrebat:

Se apropie banchetul si eu inca nu stiu cum sa ma imbrac. Vreau sa-mi dati niste idei. Ma gandeam asa : niste Conversi(nu stiu de care), Skinny Jeans, o camasa( nu stiu ce camasa) si un sacou. Merge? ASTEPT IDEI. MULTUMESC.

2 răspunsuri:
| DdDdde a răspuns:

Daca esti fata merge si o rochie sau fusta strampta cu conversi dar daca esti baiat e super ok asa happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

In tenisi si blugi te duci in weekend la mall sau zi de zi la scoala. la bachet te duci la costum. ia imagineaza ti tu cum toate fetele si restul colegilor vor fi imbracati elegant, rochii costum etc si tu in tenisi.