| Ellly23 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac de revelion? Am 15 ani si il voi petrece cu niste prietene, acasa la una dintr ele.

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Păi dacă îl veţi petrece doar voi, fetele, nu văd de ce te-ai îngrijora prea tare pentru îmbrăcăminte.Ţi-aş sugera să porţi ceva mai special, dar lejer.O pereche de blugi cu o bluziţă roşie sau mov cu model şi poartă mai multe accesorii.Brăţări,un lănţişor, o pereche de cercei în genul ăsta:
http://stuffpoint.com/earring/image/102443-earring-earrings.jpg
Şi te poţi da cu o oja reşie pe unghii.Sau mai poţi să porţi o rochie şi după te schimbi în ceva mai comod.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca e acasa la niste prietene imbracate cat mai lejer

| LolaLollita a răspuns:

Intreaba-le si pe ele cum se vor imbraca, sa fiti oarecum la fel.
Cateva idei: rochie, bluzita cu umerii goi si colanti, blugi cu talia inalta si bluzita larga.

| Bia379 a răspuns:

Ai putea sa porti o rochita, blugi cu o bluza mai faina. Dar iti poti lua si ceva lejer la tine, poate simti nevoia sa te schimbi mai tarziu.