| frumusicclaudic a întrebat:

Ce sa cumpar pentru revelion ca mil petrec acasa si vine cineva la noi si nu pot sa ma imbrac cum ma imbrac de obicei?

Răspuns Câştigător
| angel_7075 a răspuns:

Cu o pereche de colanti negri, o fusta stramta de blug si un tricou alb cu un scris pe el sau niste colanti negri cu o bluza mai lunga si o curea la mijloc sau niste blugi stramti si ca sa atragi atentia o bluza mai lucioasa sau un decolteu;

5 răspunsuri:
| andutxza a răspuns:

Pai un colant negru si o bluza gen rochita(sper ca stii la ce ma refer) sau colanti negri o bluza tot gen rochita dar ma mulata pe corp si o curea dar mai poti lua si o bluza mov sclipicioasa si un colant sauun blug si o bluza normala sau dresuri si o fusta cu un tricou sau o rochita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, peste [ mancare ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colanti negri mai strimti si o bluza rosie mai lunga si pantofi sau papuci de casa rosi pe mine a aratat cool sti eu sunt o frumusete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza da