| Namastee a întrebat:

Cu mi-as putea convinge parintii sa ma lase sa port flesh tunnels?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci? Altceva mai folositor nu te interesează?
Sunt de acord cu părinții tăi, nu cu tine.
Pa, pa.

| july00 a răspuns:

Ce porcarie, de ce ti-ai face asa ceva, cu ce te avantajeaza? ai mai multe
dezavantajeze decat avantaje, crezi ca iesi in evidenta cu ceva? te injosesti doar! gandeste-te bine ce faciwinking cu timpul vei regreta.

| WildS0ul a răspuns:

NU poti rolling on the floor iti faci si gata! si eu o sa imi dau pierce in buza in vara. M-am rugat de ei, nu au vrut, dar tot ce vreau eu fac. tongue Arata-le ca e viata ta, nu a lor, ca le-ai cerut acordul si au zis nu fara sa stea sa se gandeasca si sa iti dea un motiv intemeiat.Adu argumente, spune-le cat iti doresti de mult si ca nu e mare lucru, ca e imaginea ta, ca vrei sa iti exteriorizezi personalitatea si gata. Ca daca ei ar vrea sa isi puna pene in urechi tu nu ai avea ce sa le spui, ca ei tot si-ar pune.

| Coraline14Dnb a răspuns:

Hm, daca nu te lasa ai putea sa-ti pui un flesh fals. :3
Mna, eu le fac hand made si ies super.
Daca vrei ma anunti. (piinku_17xd)