| NumePublicExistent a întrebat:

Mi-am luat azi zineryt pentru cosuri dar nu stiu cum sa il fac.Stie cineva cum sa il fac corect? Cam in cat timp trec cosurile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o stikluta cu solutia A si una B. trebui sa torni peste A solutia din B si sa agiti foarte bine. si apoi fixezi aplikatorul. depinde de ten cat de repede dispar cosurile. mi-e mi-au disparut dupa o saptamana in care-l foloseam de 2 ori pe zi. dupa ce apliki pe fata zynerit astepti 20-30 de minute ca sa intre in piele si apoi apliki si o crema hidratanta sau de care folosesti tu pentru ca zynerit-ul deshidrateaza fata. cel putin mie asa mi s-a intamplat. kiteste bine prospectul inainte sa-l folosesti. eu am zynerit de 8 saptamani. da acum folosesc produsele de la bioten cu miere si armica pentru ca mi se par mai bune

6 răspunsuri:
| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Pey adaugi solutia aceea lichida peste cealalta sticluta care contine un praf amesteci bine si asta e tot dureaza cam o saptamana pana cand se vad rezultate deoarece zineryt iti usuca cosurile destul de rapede.

| Mirii (:. a răspuns:

Tot si dupa aia il scuturi bine bine si inainte sa-ti pui pe fata de fecare data il scuturi. Pui de 2 ori pe zi happy. Si chiar numa pe cosuri apesi da ai grija sa nu-ti intre in ochii ca o sa te piste sau pe buze ca o sa piste si are un gust oribil da nnu o se sa intample nimic happy. Si trec in max o luna. cel putin mie dupa 2 saptamana mi s-au vazut rezultate si inca il folosesc. Daca nu-ti trec incerca antibiotic.

| NumePublicExistent explică:

Ce cantitate de lichid sa pun in pudra?

| andreii2 a răspuns:

Pui lichidul in sticluta cu praf. Pui aplicatorul apoi capacul, il zbati si gata.
Cand aplici pe fata apasa usor pe sticluta, pentru a aplica mai mult. Dar sa nu iti curga pe fata... te descurci tuwinking

Rezultate se vad dupa cateva zile. Daca te dai in fiecare seara, nu iti mai apar, iar pe cele deja existente le usuca.

Acum nu te astepta sa scapi de toate cosurile dar sigur vei avea rezultate in 1 saptamana

| kitty5065 a răspuns:

Ar trebui sa scrie pe prospect...
torni lichidul in sticluta cu pulbere ii pui capacul cu care il aplici si apoi agiti sticluta
cand aplici trebuie sa tamponezi cu capacelul acela special

cam asta e tot happy

| kitty5065 a răspuns:

Pui in pudra toata cantitatea de lichid din sticluta