| soniaciupercuta22 a întrebat:

Cui ii place Florencia Bertotti(Nini)?

Răspuns Câştigător

Mie imi place foarte,foarte, foarte... mult de Florencia Bertotti (adica Nini), incat m-am inscris in fan clubului ei. Daca vrei sa te-nscrii si tu poti intra pe www. Florencia Bertotti-FBI.com si poti vedea si cum si-a petrecut aniversarea de 18ani. Sper ca te-am ajutat.Paaa!

9 răspunsuri:
| emma_7432 a răspuns:

Mie imi place moooolt de ea, e fff draduta, si imi plac cantecele fff mult, imi vine mereu sa plang can ma uit, oricum e super Florencia.

| emma_7432 a răspuns:

Mie imi place mult de ea, e f draduta, si imi plac cantecele f mult, imi vine mereu sa plang can ma uit, oricum e super Florencia.

| KellyK13M a răspuns:

Mie imi place mai mult cum joaca decat cum canta dar da imi place!

| Rooooooooooxi a răspuns:

MIE! un simplu cuvant poate avea sute de semnificatii si de multe ori nu e de juns unul singur iti trebuie mai multe pentru a da curs acestui raspuns
florencia bertotti, alias nini, este pentru mine e
o cale spre alte locuri am descoperit-o din intamplare iar prima data cand am vazut-o nu prea imi placea de ea dar treptat acest lucru a luat o intorsatura inversa si in momentul de fata sunt un fan al ei
poate un fan nesemnificativ deoarece ea are multi fani ca mine poate si mai mari dar eu o am doar pe ea si pe nimeni altcineva
prin intermediul altor cai m-a invatat multe lucruri si mi-a deschis usi din mine pe care nu le stiam
pare ciudat dar asta simt ca trebuie sa spun
sper ca am fost inteleasa
papa!

| Allyson196 a răspuns:

Imi place foarte mult Florencia Bertotti.love struck

| xInnaAlinaxD a răspuns:

Si mie imi place e draguta canta frumos si e destul de celebra

| Pufuh a răspuns:

Mie imi place Florencia Bertotti mult! Si filmul Nini e fascinant!

| xMileyOffGiirlx a răspuns:

MIe imi place la nebunie

| ramoeu a răspuns:

Nu pot sa spun ca sunt cel mai mare fan al ei... dar imi place melosia no te importa...