| FashionCellia a întrebat:

Voi ce ati face ca sa o intalniti pe Florencia Bertotti(NiNi)?

7 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

I-as cere sa faca o poza cu mmine si un autograf!:X...as inebunii!:O:X

| FashionCellia explică:

Eu sincer nu stiu cred ca as merge pana in cealalta parte a globului!

| Dubbs a răspuns:

M-as duce in tara ei (argentina) si m-as interesa unde locuieste.
si daca te intereseaza, poti vedea si facebook-ul ei.
noroc!

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Mas duce la ea acasa as invata sa vb spaniola si i-as cere nr de telefon si un autograf

| Deeviiil a răspuns:

Pai chestia ii ca eu una nu as face nimiclaughing
pentru ca nu`mi place NiNi thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi un concurs NINI as paricipa a carui premiu sa fie o intalnire cu FLORENCIA BERTOTTI (NINI)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu se vb italiana si nici argentiana
asa ca nu prea st daca sa ma intalnesc cu ea sau nu
dar oricum sunt cel mai mare fan nini ( florencia bertotti)