| andreutzalove2001 a întrebat:

Cui ii place pariu cu viata? funda la cel mai lung raspuns

Răspuns Câştigător
| Georgianaa_Gica_1997 a răspuns:

Mie, îi ador! Sunt cei mai tari! Îmi plac pentru că mereu au ceva al lor. Ştiu cum să joace, ştiu să cânte etc. Prea tari, mai ales cuplurile Criss si Vladuţ şi Alina şi Dorian ( să sperăm că o să se impace iar ). Iar despre ceilalţi ce pot să zic. se descurcă super! Mai ales Sore care scoate Hituri dupa hituri! Fundă?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu imi place si nu sunt fan lalaaaa band, dar nu am nimic impotriva celor care ii adora si asculta melodiile lor. poate daca ar incepe sa cante propriile lor cantece.
O frumoasa zi sa aihappy
La multi ani 2013happy

| raisa1993maria a răspuns:

Imi place acest serial pentru ca e format din adolescenti, din tineri happy, imi place foarte mult de cuplurile care sunt si in realitate impreuna, in special Anca si Vlad sunt superbiiii love struck, Vlad e un baiat romantic, care ii demonstreaza Ancai in fiecare clipa ca o adora happy. e genial serialul happy abia astept sez 4 love struck

| CreativeGirl a răspuns:

Pariuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cuuuuuuuuu viiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| Zenit313 a răspuns:

Nu imi place...

| beastboy84 a răspuns:

Mieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu

| CichasEmo a răspuns:

Ii urasc...