| ChyChy1234 a întrebat:

Va place Pariu cu viata? Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Da imi place mult sunt fanul lor numarul 1 nu ratez niciun episod ii yubesc la nebunieeeeeeeeee.

6 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu-mi place.

| Rape a răspuns:

Da, oarecum. E ca orice alt serial (aproape) adica contine momente de suspans, scene haioase sau triste, iar actorii nu pot spune ca sunt cei mai buni actori.
funda?

| 999bianca a răspuns:

Da, imi place. ii destul de bun filmu happy

| allige243647 a răspuns:

Da; dar acum s-a cam prostit.

| Firstdouble2 a răspuns:

Da,imi place filmul...La inceput aveau scene haioase, romantice si de familie.Acum au inceput si cu cele dramatice, tipice unui serial bun.Actorii sunt si ei buni.Au invatat sa treaca de la o stare la alta foarte repede.Respect!