| AbbieWaffle a întrebat:

Cui ii place trupa One Direction? Care dintre baieti va place cel mai mult, si de ce? xx

8 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

Sunt mega fana. In ordine imi plac : zayn, harry, louis, liam si niall tongue.

| Mihaela_Drodar_1994 a răspuns (pentru anyska):

Hmm preferatul meu este Harry Styles mi se pare cel mai dragut din trupa, al doilea Liam dupa care, Zayn, Louis si Niall

| Visatoarea a răspuns:

Sincer nu am auzit niciodata de aceasta trupa! Dar tocmai acum am dat un search pe google.Imi place Zayn Malik fiindca seamana izbitor cu prietenul meu. Ahahah. Favoritul tau care e?happy

| ellaella13 a răspuns:

Cel mai mult harry, dar si liam si zayn sunt foarte draguti

| Anca143 a răspuns:

Ahhh, ii ador

| Alexutza1D a răspuns:

Sunt supermegafana my favorite este HArry pentru ca are ochii ca ai mei si are gropite iar la astea se adauga carliontii, dar imi place si de boobear (Louis)

| 1way1direction a răspuns:

Ii ador pe toti love struck dar totusi am o slabiciune pentru Louis si Niall de ce? Pai pentru ca sunt draguti, simpatici, amuzant si au acel ceva care ma face sa am o slabiciune pentru ei;* al tau?

| deiiiiiia a răspuns:

Ii adoorrr love struck. e trupa mea preferata love struck ii iubesc pe toti la fel de mult :X:X si imi plac vocile lor in mod egal.dar parca totusi, cand il vad pe Harry Styles day dreaming =p~ =p~