| traficanta a întrebat:

Cui NU-i plac cartofii prajiti?waiting ia sa va vad.

Răspuns Câştigător
| missouri a răspuns:

Exista ciudati d'aia? laughing

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie imi plac in orice forma:prajiti, copti, fierti si mai ales in cipsuridrooling

| Aηηy a răspuns:

Ii ador :X

| elena a răspuns:

Si ei mie...

| Vizitiul a răspuns:

Carui roman nu-i place gratarul, cartofii prajiti si berea rece? Nu cred ca exista vreunul. Mai exista indoctrinati, dar si aceia se mai scapa cateodata, chiar daca nu o recunosc.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Imi plac happy dar m-am cam saturat de ei rolling on the floor

| User a răspuns:

Mie.

StupiziiI don't want to see

| Helvete a răspuns:

Mie imi plac, dar nu extrem de mult. Adica as putea trai fara, daca ar fi nevoielaughing. Dar nu estelaughing. O sa pare ciudat, dar parca imi plac mai mult fiertithinking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mie nu-mi plac, mi se face rau numa cand aud de ei :-&

Răspuns utilizator avertizat