| adytza0700 a întrebat:

Cui ii plac cartofii prajiti?

Răspuns Câştigător
| Fineness a răspuns:

Mie, dar mai ales aia de la fast-food cu un miros coplesitor...ups, deja mi s-a facut foame!

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până să o pierd pe mama, consumam frecvent, acum mult mai rar și de poftă.
Pa, pa.

| Corina a răspuns:

Tuturor, desi nu sunt sanatosi!

| Corina a răspuns:

Tuturor, desi nu sunt sanatosi! Din pacate, noi, oamenii, suntem sclavii gustului...

| EmaS a răspuns:

Chiar daca nu sunt sanatosi, mie imi plac foarte mult cartofii prajiti.

| Konata a răspuns:

Mie imi plac cum ii face mama, ii ador, dar si aia de la M'c donalds nu-s raiwinking

| Hydrangeaceae a răspuns:

Buna! Mie imi plac cartofii prajiti cu cascaval deasupra facuti de mama sau cei de la fast-food. Mmmm :X mi-e foame! rolling on the floor

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Nu e adevarat deloc, cartofii prajiti sunt sanatosi.insa nu in cantitati uriase, nu cu foarte mult ulei

| iloveunicorns a răspuns:

Cui intreabă.Işi place şi shaorma?

| ROB3RT89 a răspuns:

Mie,dar mananc mai rar, trebuie sa mai tinem si la sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| LikeNobodyElse a răspuns:

Intrebarea este cui nu`i plac?laughing)

| sufletsel a răspuns:

Si me imi plac sunt foarte buni as manca non stop

| ionelis12 a răspuns:

Mie:X

| adela12 a răspuns:

Mieee! funda?happy

| Ollyy a răspuns:

Asat e o-ntrebare buna.cred ca la toata lumea ii plac cartofii prajiti...