| Reins a întrebat:

Cum a fost la voi la balul bobocilor? la noi se face intr-un club, si dureaza 5 ore, chiar nu am idee ce sa fac acolo 5 ore, nu stiu sa dansez, sunt doar cu cativa prieteni. voi ce ati facut la bal?

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Daca nu iti place in club si mai ales, nu stii sa dansezi, nu te duce, nu e de tine, stiu ce zic. Eventual poti ramane cat timp e balul, dar dupa cand se danseaza si toate cele incearca sa te retragi undeva cu cativa prieteni sau sa te simti bine, poate sa te balangani si tu putin, si daca nu te simti bine sa pleci.

1 răspuns:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu am fost.
Niciodata nu mi-au placut cluburile, am intrat doar o singura data, din curiozitate. Dar nu asta e motivul pentru care n-am fost, nu mai stiu de ce.
Ceilalti au spus ca s-au distrat, poate asta vei face si tu, daca nu-ti place, poti sa pleci.