| FriendsShow a întrebat:

In curand voi avea balul bobocilor,iar eu sunt foarte timid sa dansez, de fapt nici nu stiu sa dansez pentru ca nu am mai dansat niciodata, mai ales in fata atator oameni.Ce sa fac pentru a-mi invinge timiditatea.Voi cum ati facut?

4 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Eu mi-am invins-o la lucru ca a trebuit sa ma angajez apid dupa bac si am gasit numai intr-un loc si acolo trebuie sa lucrez cu oamenii deci am invins-o de nevoie la tine ar merge daca nu te-ai gandi ca esti in fata la atati oameni te gandesti la pasi cat despre dans trebuie sa faceti ceva pregatire pentru bal cu ceva profesor cel putin la mine asta s-a intamplat si gandeste-te la partenera ta si la pasi sau imagineazati un loc unde te simti tu ca esti numai tu sau te simti in siguranta si va merge totul vine din cap, puneti in cap ca 'pot sa o fac' si vei reusi bafta

| cupydo0n a răspuns:

Ia o sticla de vin, punete la o masa si bagati pul@. Cine te obliga sa dansezi?
Eu asa am facut laughing.

| bistrita1984 a răspuns:

Treci pe sistem TURBO si cu tupeu frateee!

| Celeana a răspuns:

Nu cred ca toti vor fi numai cu ochii pe tine! Incerca sa te simti bine, sa te distrezi, pentru asta nu trebuie sa stii sa dansezi! Sper ca te-am ajutat!