| PisyKiss a întrebat:

Cum a fost la voi primul sarut? V-au trecut fiori? Va batea inima tare? Spuneti-mi va rog!

Răspuns Câştigător
| ιяιηυк a răspuns:

Da,m-au trecut fiorilove struck Şi îmi bătea inima alarmant de tarebig grin
N-am să uit niciodata primul sărutday dreaming uite câteva detaliihee hee

Deci: era 25 iulieblushing Eu si fostul meu prietenhee hee [in prezent suntem simpli amicistraight face ] eram la aniversarea unei fetebig grin.Şi era searalaughing.eu mă tot uitam dupa băiatul ăla [de care imi plăceabig grin] laughing
La un moment dat.a fost pusă o melodie mai lentăday dreaming, si eu cum nu aveam partener m-am dat la o parte:d [mă invitaseră 2 băieţi dar i-am refuzatbig grin,pentru că niciunul nu era cine vroiam eu să fiesad] in fine.m-am dus pe terasă,lângă piscină şi se auzea destul de bine melodia aceea frumoasă:X era foarte frumoshappy. stăteam cu spatele.mă gândeam[nu mai ştiu la cebig grin] şi dintr-o dată am simţit că mă ia cineva in braţe pe la spate, am tresărithappy şi m-am întors, era chiar cine îmi doream eu să fiebig grin...m-a intrebat dacă vreau să fiu prietena lui pentru că îi place de foarte mult timp de mine şi nu ştia cum să îmi spună.şi m-a luat de mâinihappy
Eu.nu mai ştiam ce să zic.ce să fac.îmi bătea inima atât de tare de frică să nu fac ceva greşit:-s.La un moment dat.Am rostit fără tupeu un "DA" destul de hotărâthee hee atunci mi-a zâmbithappy, i-am zâmbit şi eu.şi m-a sărutat [a fost aşa de dulce:X] după care am inceput să valsămhee hee

Şi cam asta a fosthee hee, după frumoasa relaţie de 1 an şi 5 luni s-a sfârşit datorită multor certuri provocate de alţiioh go on şi amândoi am suferit unul după celălaltoh go on dar nu ne-am mai împăcathappy

Sper ca ţi-a plăcut mica mea poveste de dragostebatting eyelashes :*:*:*:*:*

Îmi spui şi mie cum a fost primul tău sărut?happy că m-ai făcut curioasahappy

3 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

Primul sarut la 13 ani, un picwhistling, da e normal aveam emotiitongue.

| Roberta a răspuns:

Pentru mine a fost...frumos desi au trecut ceva ani de atunci. Aveam 13 ani si era un tip care se tot tine dupa mine, la inceput mie nu imi placea mi se parea disperat o_O. Dar dupa ceva timp a inceput sa imi placa.In final am acceptat sa ies cu el. Etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut nici nu mi-l mai amintesc bine laughing