| anonim_4396 a întrebat:

nu am avut primul sarut si va rog sa-mi spuneti la ce sa ma astept?

9 răspunsuri:
| EnglandGB a răspuns:

French kiss? e un sentiment foarte placut, e atingerea soava dintre limbile amandurora, o sa-ti placa

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Nu am ce sa-ti povestesc, vei vedea asta la momentul respectiv si vei trage singurica concluziile.

| val18 a răspuns:

La balelaughing

| apocalipsa25 a răspuns (pentru val18):

Ce?

| val18 a răspuns (pentru apocalipsa25):

laughing m-am referit ca sarutul va fi balos laughing ai inteles acum?big grin

| apocalipsa25 a răspuns (pentru val18):

Da tongue

| Chiorix a răspuns:

Dacă îl iubeşti pe băiatul cu care te săruţi atunci va fi un lucru foarte plăcut.Dar dacă nu simţi nimic pentru el atunci sărutul va fi sec.

| CrazyGirl a răspuns:

Primul sarut...e un lucru foarte placut bine asta daca il faci din placere cu un baiat pe care chiar il iubesti nu pe oricine.Prima data simti ''niste fluturasi'' sttomac o senzatie placuta, dar nu trebuie sa fii stresata de acest fapt si ca sa fie si mai placut lasa sa vina de la sine atunci cand trebuie si cu cine trebuie si daca prietenele tale l-au avut deja si tu nu ..ai destul timp ..eu am avut primul sarut la 12 ani si e un lucru pe care nu-l uiti niciodata eu am 19 si am sarutat multi baieti si nu trebuie sa te chinui ''sa inveti miscarile sarutului'' de care am vazut ca toate fetele intreaba pur si simplu cand o sa fie.o sa fie perfect exact asa cum faci tu... sper ca te-am ajutata