| anonim_4396 a întrebat:

Cum a murit Paul Walker? Este adevarat ca atunci cand voiau sa il scoata din masina, au taiat masina si l-au taiat pe fata?

Răspuns Câştigător
| GhostKiller13 a răspuns:

Wow,ce frumos din partea ta.A murit o legenda, iar omul asta a vrut sa afle mai multe, dar trebuie sa vii tu si sa dai un raspuns ca asta.De unde stii tu ca atunci cand a fost in viata nu l-a interesat?

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Paul Walker, în vârstă de 40 de ani, era pasager într-un autoturism Porsche condus de către un prieten al actorului. Şoferul a pierdut controlul autovehiculului în comunitatea Valencia, din nordul oraşului Los Angeles.
Maşina a ieşit de pe carosabil, s-a lovit de un stâlp şi a fost imediat cuprinsă de flăcări. Ambii pasageri au fost declaraţi decedaţi la sosirea echipajelor de salvare.

Pa-pa.

| Marinake a răspuns:

Am auzit ca l-au castrat! :O:O

WTF?! Chiar te intereseaza?! Cat a fost in viata nu cred sa fi fost tu implicat/a sau sa te fi interesat ce mai face...

| GhostKiller13 a răspuns (pentru Marinake):

Wow,ce frumos din partea ta.A murit o legenda, iar omul asta a vrut sa afle mai multe, dar trebuie sa vii tu si sa dai un raspuns ca asta.De unde stii tu ca atunci cand a fost in viata nu l-a interesat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ochii inchisi. Cum pusca mea sa moara? Cum moare orice om. Ba, pana azi nu v-am auzit pe vreunu' dintre voi sa ziceti ceva de Paul asta si acum ca e mort toata lumea se vaita si caca-n sus.
Eu am auzit ca i-au testiculul drept pentru ca era atat de mare si nu puteau sa il scoata din masina altfel. Serios? Lasati ma ineptiile astea. Omu' a murit, acum lasati-l naibii in bafta lui.

| kolyan7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti un dalbaiob.....zabaloaso

| anonim_4396 explică (pentru kolyan7):

Data viitoare cand o sa ma injuri te rog sa o faci in romana.

| stefy120000304 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu anonimule, faci parte din categoria,, oameni inapoiati".Cum sa spui asa despre un actor care a fost indragit de toata lumea.Nesimtitule ce esti!

| GhostKiller13 a răspuns:

Din cate stiu eu, taietura a fost cauzata de accident.