| LeEu a întrebat:

Cum ajungi senior pe TPU?

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Trebuie sa strangi multe fundite, si mai multe voturi.si trebuie sa raspunzi la cat mai multe intrebari, sa ai un punctaj mare.eu dupa 30 fundite, am ajuns asa, parca.:* spor la funda:X

| Lightning1997 a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

Nu e dupa funde! minim 100 raspunsuri si 10 zile de activitate asa trebuie.De-ce mai raspunzi daca nu sti? eu, de exemplu, acum 20 de zile aveam 100 de raspunsuri si 2 funde si de atunci sunt senior.

9 răspunsuri:
| Andruțăă00 a răspuns:

Nu trebuie sa strangi multe funde.Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si 10 zile de activitate pe TPU.Succes in a ajunge utilizator seniorhappy.

| TheBloodyRoses a răspuns:

Simplu. 100 de raspunsuri si 10 zile de activitate.

| Voluntar a răspuns:

Ca sa ajungi senior TPU, trebuie sa ai 100 de raspunsuri.
Asa s-a-ntamplat la mine.Cand am facut 100 de raspunsuri am devenit senior TPU.Bafta!big grin

| Voluntar a răspuns (pentru Voluntar):

Aaaa...app...si trebuie sa ai 10 zile de activitate pe TPU.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ca sa ajungi membru Senior trebuie sa ai minim 10 zile de la logare si cel putin 100 de raspunsuri.Bafta!

| oanabuysomeweed a răspuns:

Dai 100 de raspunsuri big grin

| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri happy

| Addeck a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de răspunsuri sa ai multe funde atâta dacă nu ma crezi dai la discuție life și o sa vezi