| MrRava13 a întrebat:

Cum am pot face cunoscut in Youtube? Fac videoclipuri in romana, pentru romani. Gaming, si cateodata niste editari, parerea mea FAINE. Problema este ca am multe videoclipuri dar nimeni nu le observa. Imi puteti da ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Miki280 a răspuns:

Spune-le prietenilor tai, distribuie linkurile pe facebook, lasa comentarii la alte postari dupa you tube cu linkul postarilor tale, da mass pe messenger

2 răspunsuri:
| lolalolita a răspuns:

Dragule uiti ca esti in Romania laughing) si lumea nu se uita la cei care nu au. asa zise pile. sau sunt necunoscuti. faza e ca sa te faci cunoscut pe youtobe ar trebui sa strangi f multe vizionari. ai obs si tu ca multe videoclipuri de pe youtube au multe vizionari insa sunt niste prostii. asta e toata chestia vizionarile. sau daca nu merge asa. fa un videoclip sa socheze. asta e lumea dragule laughing) accept-o ca pe un cadou scumptongue

| Classmates a răspuns:

Copiaza adresa lor si pune-le pe facebook sau fa-ti un cont de facebook cu numele tau de pe youtube unde sa incarci si videoclipurile, dar sa te tii de cont pentru ca asa iti vei putea face si vizualizari pe youtube.