| Danielle_7725 a întrebat:

Cum ar arata fata perfecta(doar pentru baietihee hee fundalove struck
pentru fete cum ar arata baiatul perfect? funda

Răspuns Câştigător
| B343 a răspuns:

Nu conteaza infatisarea frumusetea trece. Interiorul conteaza! Nu mai fiti asa superficiali (nu ma refer la cineva anume, nu o luati in nume de rau) uitandu-va doar la aspect si fiind cu cineva doar pentru. ca da bine sa stai cu cineva superb, cu muschi, inalt ca bradu' prost ca gardu' si fara o personalitate care sa te atraga! Gandeste-te bine la asta...

3 răspunsuri:
| Cristiana2011 a răspuns:

Baiat perfect
1. Sa ne completam reciproc.
2. Sa fie blond / brunet
3. Sa fie frumos. love struck
4. Sa ma iubeasca; x!
5. Sa nu fie fitos.
Funda?

| DeeeaA a răspuns:

1> Nu poti da doua funda big grin
2> Degeaba iti faci imagina perfecta a partenerului/partenerei pentru ca nu se stie ce ti se iveste in viata...nu poti decide de cine sa te indragostesti. fundita?

| House99 a răspuns:

Sa fie Frumoasa, sa nu fie fitoasa adica sa aive tupeu cat de cat in ea dar sa nu se creada regina sa nu fie nici grasa nici slaba si sa fie cat de cat inteligent sa stie sa vorbeasca si de altceva decat masini si bani si sa ne intelegem bine:X.