| TurcoaicaTa a întrebat:

Hey TPU
Fetelor cum ar arata baiatul perfect pentru voi
dar baieti cum ar arata fata perfecta pentru voi
big grin

21 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cu un zambet larg, oci albastrii sau caprui, inalt, bine facut, si de orice nationalitate in afara de roman happy Dar barbatul asta e numai in capul meu happy

| Patrăţel a răspuns:

Nu sunt atat de superficiala incat sa caut perfectiunea.Pentru mine este important sa fie EL.Nu vreau sa se dea cine stie ce ''baietas de cartier'' sau mare ''mafiot'', intelegi ce vreau sa spun. ^^ Daca este el insusi, o sa ma indragostesc de el fara dar sau poate, desigur daca ne potrivim.Nu vreau sa para altcineva,fiindca o sa il cunosc daca o sa fim impreuna.
Moral,fiindca pentru mine conteaza mai mult, as vrea sa fie deschis, sa nu ma acuze fara sa ii explic, sa ma faca sa zambesc de cate ori are ocazia/ sa fie acolo pentru mine, cu cat poate, si nu in cele din urma sa ma iubeasca. Vreau genul de baiat cu care sa pot sa ies pe strada si sa nu ii pese ca poate nu m-am aranjat in cel mai mic detaliu, sau ca ma apuca rasul.
Fizic: brunet/saten, ochii caprui/verzi, si clar mai inalt putin decat mine big grin!

| xBebelushax a răspuns:

Glumet,iubitor,ingrijit,inteligent,destept,brunet,ochi verzi. :X

| DEBrown a răspuns:

Nu conteaza asa mult "cum arata". Importanta e frumusetea interioara.

| Adixuuu a răspuns:

Cel mai important e sa ma inteleg bine cu el, dar daca vrei sa iti zic la aspect sa fie brunet cu ochii albastri, inalt, romantic, glumet.

| BlackFuneral a răspuns:

Pentru mine nu contează aşa de mult cum arată, important e să mă înţeleg bine cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aibe niste ochi caprui inchisi in care sa ma pierd day dreaming, restul tine de compatibilitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine ar fi: brunet de preferat (dar nu prea conteaza culoarea), inalt, nici slab nici gras, destept, vorbaret, cu simtul umorului si sa aiba ochii mari si frumosi, sa aiba suflet mare, sa nu vorbeasca doar prostii si tampenii, sa fie bine educat ( sa nu se gandeasca la prostii cu fetele de pe centura etc.). Daca as gasi un baiat fix asa m-as casatorii pe loc cu el laughing)

| gingergirl1 a răspuns:

Hmm...Baiatul perfect:Ochi albastri sau caprui,parul brunet,bine educat, fidel, sa ne intelegem bine, sa nu fie gelos, sa aiba incredere in mine si sa ne respectam reciprochappylove struck

| Euletitia a răspuns:

Buna! sa fie romantic, tandru, sincer, sa nu ma insele, sa nu stea cu mine doar pentru sex, sa fie dragut cu mine si sa-mi faca mici atentii, flori, complimente etc, sa fie inteligent, sufletist, mereu dispusa sa ma sustina si sa ma jaute macarcu un zambet cald si o vorba spusa cu dragoste, sa ma ingrijeasca cand sunt bolnava, sa ma incurajeze cand am un examen, sa se bucure pentru realizarile mele, sa fie langa mine asa cum as fi si eu langa el: neconditionat. sa nu ma paraseasca dintr-o simpla cearta, sa nu fie mereu cu gandul al despartire, ci sa lupte alaturi de mine opentru a salva relatia atunci cand lucrurile simtim ca ne scapa de sub control, sa sarute bine si sa isi expriem sentimentele, asa cum fac si eu, nu sa faca pe durul, care nu pune suflet pentru fete.Aspectul fizic nu e prea important pentru mine, vreau doar sa aiba grija la igiena lui si sa aiba un zambet placut, de om cald si iubitor.

| Soborigozaur a răspuns:

Pai baiatul perfect...in primul sa stie sa respecte, sa aiba si alte lucruri in cap decat reproducerea, sa intre primul in restaurant, sa deschida usa la masina, sa nu uite aniversarile, sa faca complimente, sa fie sincer...si educat.si in privinta fizicului sa fie ingrijit.

Deci acc pe cei cuminti nu pe cei " vagabonti"

| Accero a răspuns:

Hm...Fata perfecta pentru "RegeleRegilor" pai, Pur si simplu sa fie ea dar, sa nu aiba fite si ifose, si mai ales SA NU FIE O Pitzi, cat despre cum arata ...De obicei fetele care nu-s pitzipoance sunt frumoase majoritatea, pentru ca sunt atat de rare incat nu aveau cum sa fie uratewinking

| Morrigan a răspuns:

Par lung castaniu sau blond preferabil blond si ondulat, optional cu dreaduri big grin ochi... umm nu am idee ce vede lumea diferit la ei thinking, sa fie putin mai inalt decat mine thinking asta fizic. moral... eh, pe scurt, sa gandeasca la fel ca si mine si atunci se poate abate de la unele "reguli" fizice rolling on the floor).

la tine>?

| alinagyo a răspuns:

Nu cred ca exista baiatul perfect, insa vreau un singur lucru:sa fie inteligent, si sa vrea sa isi termine studiile.Mi se pare un lucru foarte important happy

| andrutzakiss a răspuns:

Paiiii... blond, ochi albastri, ten alb ca laptele, cu putin mai inalt ca mine, cu breton pe ochi... sa ii placa b.u.g fafia si hip-hopul;

| MaNNNNNNNiak a răspuns:

Blonda, ochii albastri, putin creata, putin plinuta adica sa nu fie piele si os.
Sunt doar vise...

| JustKiddingBitch a răspuns:

Mie,sincer,imi plac baietii bruneti cu ochii capruiwinking

| klauddya a răspuns:

Pai sa faca sala, sa aiba 1.80, sa fie brunet cu ochii caprui-verzui, parul dat cu gel, sa fie de alta nationalitate, sa fie bogat, parfumat, sa fie stilat, pedant, sa stie sa gateasca, sa fie sociabil, glumet, sa-mi faca cadouri

| bllondU a răspuns:

Mama ce mi-a placut de voi aproape toate si-au imaginat baiatul/barbatul perfect dar 1 la mana un barbat n-are cum sa nu se gandeasca la sex, 2 el inainte de a va cunoastea nu o sa-si arate adevarata personalitate... NU VA MAI GANDITI LA ASPECTUL FIZIC... CONTEAZA SA TE INTELEGI CU EL NU SA FIE PAPUSA SI SA VA CERTATI DIN ORICE rahat

| NoMusicNoLife11 a răspuns:

Inalt, slabut, blond, ochii albasyrii, cu alunita, destept.

| Scintei_Diana_Alexandra_1978 a răspuns:

Pai,...inalt,blond,ochii albastri,sincer,puternic,curajos, loial, de treaba, sa aive graja de mine si sa ma iubeasca, slabut,