| jane_2661 a întrebat:

Cum ar arata si cum ar fi pentru voi baiatul/fata ideal/a? happy

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Baiatul ideal? Well... nu am un tipar anume, insa stiu sigur ca trebuie sa fie grijuliu, sa arate ca ii pasa, sa fie langa mine in momentele grele, sa stie sa se comporte cu mine, si sa fie foarte sincer. In rest, nu am preferinte din punct de vedere fizic, doar sa imi placa mie cum arata and that's itwinking

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa fie:un bun prieten, partener, iubit, ca un frate, ca un tata, ca un sef, un electrician, un tapiter, un mecanic, decorator, stilist, sexolog, psiholog, exterminator de gandaci, un bun ascultator, organizator, foarte curat, simpatic, atletic, cald, atent, galant, inteligent, creativ, tandru, puternic, intelegator, tolerant, prudent, ambitios, capabil, curajos, determinat, sincer, pasional...Ma mai gandesc

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fata ideala? Ah... Ceva de vis. Sa fie frumoasa si destepta. Da, sunt prea general, dar...

cami
| cami a răspuns:

Baitul ideal = din pct de vedere fizic sau emotional?
Inteligent, politicos, manierat, dragut, milos, nu suport naivii, "catelusii" care se preteaza sa fie condusi de altii, exigentii, prosti. Gresesti, gresesti dar nu trebuie sa persisti.

cami
| cami a răspuns:

@bent, corespunzi smug?
"Se mai intampla sa comiti si greseli de tastare.

Daca as fi stat sa iau la bani marunti toate raspunsurile tale... "

| Cryssy a răspuns:

Arata exact cum este iubitul meu.

Brunet, cu ochii albastri-verzui, inalt.
Respectos, tandru, iubitor...

| Ruxyana a răspuns:

Baiatul idealhee hee...=
sa fie timid...sensibil...sa nu fie genul ''gigi muschi'', sa fie romantic...sa nu fie genul de baiat care este suparacios...sa fie fidel, sa aprecieze dragostea care ii este darita.si sa daruiasca aceeasi dragoste...sa nu fie pervers...sa fie deschis ...sa comunice ...sa spuna tot cel doare.tot ce are pe suflet...pentru a rezolva problema...
sa nu fie incapatanat.hee hee...sa ma inteleaga.sa ma asculte.si sa fie asa cum vreau eu.hee hee
(eu mai am timp pentru baiatul ideal...laughing...pentru ca mis micuta... dar nha:*.)
:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| hugo a răspuns:

O fata inalta/draguta/comunicativa/amabila/sufletista/distractiva cu chef de viata/intelegatoare/... daca ar mai juca si baschet as cere'o de sotietongue! joce...

| putzulica a răspuns:

Ca o anume fata de pe sitebroken heart

| Lorenyk a răspuns:

Baiatul ideal ar fi manierat, politicos, sincer, amuzant, activ, vesel, sa ma respecte.
dpdv fizic, nu prea conteaza pentru mine. prefer baietii inalti, insa nu neaparat, nu prea are importanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami
Puteai sa scrii Bent din prima si gata...
Vezi ca se scrie "prostii" in cazul ala...hai ca doar esti fata scolita... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un inger