| Adryano_4588 a întrebat:

Fetelor, cum ar arata baiatul ideal pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Vai
ar trebui sa scriu vreo 200 de randurilove struck
Sunt atat de pretentioasa dar de fiecare data ma multumesc cu putin
Ma intreb daca e bine sau nu.Chiar am sa intreb pe TPUtongue

Paiii

Sa fie ambitios, sa ma ajute cand imi e greu atat cu sfaturi dar si cu tot ce imi trebuie. Vreau sa fie dragut dar asta u ma intereseaza in special
Vreau sa nu fie golan, ci un baiat calculat, la locul lui, fara sa fumeze sau sa bea.
Sa fie curat si sa stie sa se distreze.
In mare astea sunt, dar de aici pornesc mai multe
Pup :*

6 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Multumesc pentru fundita:*

| cristina_3322 a răspuns:

Baiatul ideal mi l-am gasitlove struck

este iubitor, atent la orice detaliu, foarte grijului. romantic. ma simt in siguranta cu el, nu-mi este frica ca s-ar putea lua cineva de mine, atata timp cat sunt cu el, stie mereu cand sunt suparata sau ceva fara sa ii spun si stie cum sa ma faca sa ma inveseleasca.

Mi-am dorit un baiat cu ochi albastri dar el ii are caprui nu are nimic e bun si asalove struck

| Criiss16 a răspuns:

Păi ce crezi, că mă interesează cum e pe dinafară dacă e frumos pe dinăuntru? :X
Hmm. şi acum hai să-ţi răspund ca lumea la întrebare : blond/brunet, ochi albaştrii sau căprui. mai înalt decât mine (nu cu mult big grin ), şi. să nu fie gras, dar nici slab...big grin Dar al tău?batting eyelashes

| diana22 a răspuns:

Sincer, glumet. vorbaret nu vreun mut.sincer sa iubeasca animalele sa stie ce vrea de la viata, fidel, fara fite, si sa consume alcool cu limita.

| princess* a răspuns:

Pentru mine cel mai important la baieti e simtul umorului, haracterul si nu conteaza daca e bogat sau nu are prea multi bani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ochii caprui, parul blond-saten, sa fie in forma si sa fie bun cu toti