| JohannaStone a întrebat:

Cum ar fi daca la inceputul scolii te-ai indragostit de un baiat mai mare ca tine cu un an si un baiat din clasa vrea sa fiti prieteni tocmai cand ai inceput sa te cunosti cu baiatul mai mare?

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Asta ţi s-a întâmplat ţie, nu?
Anyway...
"Dragostea" în şcoală, în special în clasă, dăunează grav sănătăţii. Şi ştii de ce? Pentru că, după ce te desparţi de el, va trebui să-l vezi ZILNIC la şcoală. Nu e prea plăcut, nu?
Aş spune totuşi că îmi surâde mai mult ideea să fiu cu tipul mai mare decât cu colegul de clasă. Aşa că pe ăsta îl dau la o parte şi încerc să pun mâna pe celălalt.

| CoryCorina a răspuns:

Povestea cea veche si mie imi place de un baiat cu un an mai mare si am inceput sa vb cu el mai mult decat inainte...nu stiu pur si simplu imi place de e el nu numai fizicu'. Dar numai coate stie sa dea sau sa impinga ca sa atraga atentialaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi foarte naspa da na ai explici baiatului care vrea sa fiti impreuna cum stau lucrurile si va intelege
de nevoie