| luizza95 a întrebat:

Daca un baiat este amabil cu tine si te priveste mereu trebuie neaparat sa insemne ca este indragostit de tine? Nu poate sa insemne ca vrea sa fiti doar prieteni?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt baieti cu bun simt, care incearca sa fie agreabili. Eu de exemplu vorbesc frumos cu toate fetele si as vrea sa fiu prieten cu toate. Insa numai una care se evidentiaza imi poate fi iubita. Aici e mai greu sa iti dai seama daca te place ca prietena, sau ar vrea mai mult de la tine. Trebuie sa il cunosti foarte bine. Daca nu iti spune el vei ramane mult timp confuza. Sa nu crezi ca daca te pupa pe obraz, te priveste insistent si iti zambeste mult vrea neaparat sa fiti iubiti. Eu fac aceste lucruri cu toate fetele dar numai o fata este iubita mea pe care o iubesc. Celelalte sunt doar prietene bune.

| arysa a răspuns:

De obicei baietii nu vor sa fie doar amici cu fetele. Daca se inteleg bine cu ele de ce sa nu iasa mai mult? Sau exista si baieti cu bun simt dar din ce ai scris tu aici eu cred ca te place. Tu ai privi tot timpul un baiat care ai vrea sa-ti fie doar amic?

| Leea1234 a răspuns:

Inseamna ca e un baiat educat, si asta e un inceput bun pentru o viitoare relatie!

Shin
| Shin a răspuns:

Vrea sa-ti fie prieten daca nu te place... Daca te place o sa vrea mai mult. Ramane la latitudinea ta sa-ti dai seama daca te place sau nu. Vezi ca e ceva drum de la a place pe cineva si a fi indragostitwinking
Numai bine, Shin happy

| MikyMi a răspuns:

Posibil sa te placa, nu multi baieti isi pierd timpul admirand fete si uitandu-se cu insistenta la ele.bafta! daca si tie iti place de el, sa fie cu noroc.

| ÅñdRa a răspuns:

Dragutz nu inseamna neaparat ca este indragagostit de tine, mie una mi se pare un tip cu bun simt. Dar daca chiar vrei sa afli raspunsul cel mai bine ar fi sa-l intrebi pe el... el e singurul care te poate ajuta.Mult noroc
:*

| iovry a răspuns:

Luizza my opinion e ca te place sincer asa fac eu la o fata care imi placehee hee nu stiu acum si Luchass a raspuns bine happy si cinste lui ca doar se uita si nu e cum sunt altii cu mistouri si etc cum sunt unii baieti happy parerea mea e sa il bagi u in seama sa te duci sa vb cu el poate el e mai rusinos happy incearca poate iese ceva big hug :X Bafta sper sa fi ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate să însemne și că e un băiat cu mult bun simț, cum rar mai vezi. Păcat că nu-ți putem spune dacă te place sau nu, lucrurile astea nu sunt universal valabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca a pus ochii pe tine si vrea sa te treaca in palmares. dar nu exclude si faptul ca s-ar putea indragosti de tine.