| Gabitu20 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac in prima zi de liceu? intru clasa a 9-a.

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Salut Gabi. Si eu am intrat la liceu. Pai eu iti propun sa nu te imbraci prea ca la club ca dirigul tau iti va bate la ochi despre tine din prima zi. Parca am vazut un video cum se imbraca pitipoancele si cocalarii in prima zi de scoala laughing cauta pe youtube prima zi de scoala.
In fine sa trecem la subiect, deci eu a sa ma imbrac cu o camasa, blugi si niste adidasi - SIMPLU -. Nu fac parada plus ca apoi trebuie sa purtam uniforme. Inainte de a pleca la scoala intreabai si pe parintii tai cum iti sta. Succeswinking

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! si succes in anii de liceu.
eleganta si decenta sa te insoteasca la orice pashappy
O zi minunata sa aihappy