| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cum ar trebui sa ma imbrac in prima zi din clasa a 12a?

Răspuns Câştigător
| Mihaelaaa13 a răspuns:

Uita-te aici : http://www.youtube.com/......ttp?/watch

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Decent.

| ZvT a răspuns:

Ca ţaranca aia focoasă din imaginea de profil.

| Margot a răspuns:

Eu de exemplu ma voi imbraca cu jeans deschisi, skinny, o camasa lejera cam asa : http://static.bershka.net/......_2_3_3.jpg

si geaca din blugi scurta, eventual balerini in picioare sau cizme scurte, depinde de vreme. :)

te sfatuiesc sa te imbraci cum te simti cel mai bine tu :) Succes!

| Tehnologie a răspuns:

In prima zi merita sa te imbraci ca o persoana decenta, pe parcurs lucrurile se vor schimba.

| MikuKit a răspuns:

Depinde la ce liceu esti... daca tin cont de uniforma cu uniforma, daca nu, cu ce crezi tu ca e mai bine. happy

| WELOVEBASESCU a răspuns:

Ce iti mai trebuie haine, cel mai tare e fara imbracaminte...sa mergi la scoala goala pusca, mai ales in prima zi de scoala e super tare.