| Ochiialbastrii a întrebat:

Cum as putea sa am soldurile mai mici?
de cateva saptamani fac tot felul de exercitii si nu mananc mult...
intr-o luna pot sa slabesc in zona soldurilor?
Ce exercitii imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| NeverTooLateee a răspuns:

Si eu incerc de 1 luna sa slabesc tot in solduri si am inceput sa alerg in fiecare zi cate o ora doua dar cu mici pauze pe parcursul drumul pentru ca obosesc. Dar pauzele sa fie intre maxim 5 min sh minim 2 min :d

incepi sa alergi putin sa zicem jumatate de kilometru laughing parerea mea. mie mi se pare putin. big grin iar dupa incet incet mai adaugi cat crezi tu tongue eu am reusit sa slabesc big grin nu foarte mult dar e totusi o diferenta tongue

Funda? [incerci si apoi imi spui parerea? love struck:d]