| UnȚurțureFrumos a întrebat:

Cam intr-o saptamana trebuie sa fac poza cu clasa si trebuie sa ne imbracam in camasa, iar problema este ca mi se vad soldurile si pare ca sunt gras. Cum as putea sa slabesc un pic in zona soldurilor?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai cum intr-o saptamana

| UnȚurțureFrumos explică (pentru Adry05):

Nu trebuie neaparat intr-o saptamana, voi face poza si asa, dar vreau sa ma simt bine imbracat in ceva mai mulat sa nu-mi fie jena sa ma imbrac la camasa. Deci poate sa dureze si luni intregi, dar vreau neaparat sa scap de grasimea aia.winking

| UnȚurțureFrumos explică (pentru Adry05):

Nu e neaparat intr-o saptamana, voi face poza si asa, poate sa dureze luni intregi, chiar vreau sa scap de de grasimea acumulata acolo. Vreau sa precizez ca nu am cum sa ma duc la sala pentru ca aici nu avem.

| Adry05 a răspuns (pentru UnȚurțureFrumos):

Cauta pe Youtube exercitii cardio si fa-i de acolo. Si ai grija si la ce mananci.

| Pandicornita a răspuns:

Buna! Stiu ceva care te poate ajuta, dar iti trebuie perseverenta. Trebuie sa bei doar sucuri care se realizeza prin mixarea fructelor cu legumele. Daca vrei ca dieta sa tina trebuie sa te abti cateva zile din a manca altceva de cat acele sucuri. Poti amesteca marul cu morcovul, spanacul cu marul verde si multe alte combinatii de genu. Trebuie sa bei cat un suc la 1 ora jumate pentru a nu ti se face rau. Rezultatele se vad imediat. In 2 zile poti slabi un kg. Sper ca ti-am fost de folos! In prima zi este posibil sa iti fie unpic rau din cauza schimbarii, dar rezultatele sunt garantate si sanatoase. Funda?