| Baiattt a întrebat:

Cum as putea sa cuceresc de exemplu o fata, cum ar trebui sa fac cand ies cu o fata sa o fac sa se simta bine s-o fac sa ma doreasca sa afle mai multe despre mine si etc? Cum sa fac ca sa fie o intalnire perfecta? Si nu numai la intalnire peste tot cand sunt cu o fata.

2 răspunsuri:
| Orte95 a răspuns:

Mai bine taci si vezi-ti de jocurile tale ca se vede ca nu ai nici o treaba cu fetele happy!

| ClauClauditza a răspuns:

Pai uite sunt o fata si pot sa iti zic cum sa procedezi in primul rand cand te intalnesti cu o fata adui o floare sau cv ca sa stie ca chiar iti pasa de ea, dupa incearca sa vb cu ea, sa gasesti lucruri in comnun, sa o faci sa rada, si daca te emotionezi incearca sa ii pui intrebari ca sa o faci p ea sa vbhee hee sper ca te-am ajutat cu cvhee hee Bafta :*